Czerwcowe 'todo':

środa, 1 czerwca 2011

Jako, że czasami ciężko się zmobilizować w taki upał do roboty (jakiejkolwiek) - postanowiłam do lipcowego wyjazdu uszyć w końcu to, co chodzi i po głowie od kiedy tylko zrobiło się cieplej.
Podaje w nieprzypadkowej kolejności:
 • Sukienka 116 (Burda 12/2010) w bardzo letnim wydaniu i kolorze pokazanym poniżej ;) (kto ogląda x-factor ten wie, że w podobnym kolorze i kroju występowała jedna z Dziewczyn z niesprawiedliwie-niedorzecznie-i-w-ogóle! wyrzuconego zespołu :)
 • Sukienka 102 (Burda 4/2004) - jak dobrze, że mama nie wyrzuciła wszystkich numerów, kiedy robiła porządki(!) - z dekoltem w serduszko (link jest do trochę innej wersji tej sukienki, bo tą którą uszyję nie ma)
 • Spódnica 125 (Burda 6/2009) - w wersji mniej "przyjęciowej" a bardziej na co dzień - z myślą już o późnym lecie lub jesieni, a nie koniecznie na nadchodzące upały i oczywiście z paskiem 'ala' wysoki stan :)

Pozdrawiam i melduję się z postępami!

  Burda 12/2010,  model 116, będzie w wersji letniej :)


  P.S. Linki do modeli udostępniam, dzięki poczytywaniu bloga Marchewkowej, polecam! :)

  2 komentarze:

  1. 102 jest piękna, podoba mi się bardzo :D powodzenia w takim razie, u mnie też ostatnio ciężko z mobilizacją :P

   OdpowiedzUsuń
  2. No tylko na 102 nie bardzo mogę materiał upolować, bo bardziej mi się podobała na zdjęciu, którego na tej stronie nie ma (biała/ecru w duże grochy w kilku kolorach :)

   OdpowiedzUsuń

  Dziękuję <3 i zapraszam ponownie!
  :)